Stema
E Martë: 27.6.2017 prev next
 

Kontakti

Adresa: Rr.“Musine Kokalari”, Nr.87 10000 Prishtinë, Kosovë

 
  • Besnik Osmani, Auditor i Përgjithshëm (AP)

    e-mail: besnik.osmani@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 1011

  • Vlora Mehmeti, Ndihmës AP

    e-mail: vlora.mehmeti@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1060

  • Ilir Salihu, Ndihmës AP

    e-mail: ilir.salihu@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1006

  • Jehona Krasniqi, Udhëheqëse e Prokurimit

    e-mail: jehona.krasniqi@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1014

  • Ardita Gashi, Asistente Ekzekutive

    e-mail: ardita.gashi@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1011

  • Qerkin Morina, Ndihmës AP

    e-mail: qerkin.morina@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1003

  • Valbon Bytyqi, Ndihmës AP

    e-mail: valbon.bytyqi@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1080

  • Qëndresa Mulaj, Zyrtare për Media

    e-mail: qendresa.mulaj@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1012

  • Adem Sylejmani, Drejtor i Burimeve Njerëzore

    e-mail: adem.sylejmani@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1024

 

photo
Raporti Vjetor i Auditimit Raporti Vjetor i Performancës së ZKA

Auditimet e Fundit