Stema
: 25.6.2017 prev next
 

Kontakti

Adresa: Ul.“Musine Kokalari”, Br.87 10000 Priština, Kosovo

 
  • Besnik Osmani, Generalni Revizor (GR)

    e-mail: besnik.osmani@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 1011

  • Vlora Mehmeti, Pomocnik GR

    e-mail: vlora.mehmeti@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1060

  • Ilir Salihu, Pomocnik GR

    e-mail: ilir.salihu@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1006

  • Jehona Krasniqi, Menadžer za Nabavke

    e-mail: jehona.krasniqi@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1014

  • Ardita Gashi, Asistente Ekzekutive

    e-mail: ardita.gashi@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1011

  • Qerkin Morina, Pomocnik GR

    e-mail: qerkin.morina@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1003

  • Valbon Bytyqi, Pomocnik GR

    e-mail: valbon.bytyqi@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1080

  • Qëndresa Mulaj, Službenik za medije

    e-mail: qendresa.mulaj@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1012

  • Adem Sylejmani, Direktor Ljudskih Resursi

    e-mail: adem.sylejmani@oagks.org

    tel:+381 (0) 38 60 60 04 ext. 1024

 

photo
Godisnji Izvestaj Revizije NKR Godisnji Izvestaj Performanse

Poslednja revizija